Facebook Like

Język

EUROREGION

Nasi przyjaciele-porady fachowców.

Do pracy dogoterapeutycznej w naszej placówce przygotowuje się Lenka. Czarna,sympatyczna kuleczka. Przyjechała do nas z hodowli Wierciłapa ,na co dzień mieszka z p. Anną Zdun.

 

Poniżej umieszczamy krótka notkę przesłaną nam przez właścicieli hodowli , ogromnych miłośników zwierząt.

„Na pierwszy rzut oka Barbet wygląda jak niedźwiadek. Ale to tylko pierwsze wrażenie. W małych Barbetach biją wielkie serca. Są to psy uwielbiające kontakt z innymi ludźmi i zwierzętami.  Nigdy nie są agresywne czy napastliwe (wyklucza to standard rasy). W domu nawiązują bardzo silne więzi z domownikami i zawsze znajdują się w centrum życia rodziny. W domu spokojne i stonowane a w zabawie żywiołowe. Uwielbiaj każdy rodzaj aktywności i pracy ze swoim przewodnikiem. Świetnie odnajdują się w różnych rodzajach psich sportów, ale także coraz więcej przedstawicieli tej rasy pracuje jako psy asystujące osobom niepełnosprawnym, czy też w kynoterapii. Te wszystkie cechy sprawiają, że Barbet jest idealnym psem dla ludzi aktywnych czy też rodzin z dziećmi .

Nasza przygoda z barbetami zaczęła sie w roku 2010, gdy pierwszy pies tej rasy trafił do naszego domu, później miłość do rasy przerodziła sie w hodowlę i chęć dzielenia się z ludźmi tymi cudnymi psami.  Jest nam niezwykle miło, że suczka z naszego pierwszego miotu Lenka (Isere Wierciłapa) pracuje w dogoterapi. Oczywiście to nie byłoby możliwe bez jej przewodnika Pani Anny Zdun. Trzymamy za Was kciuki!!!”

 Galeria zdjęć

Poniżej link do strony hodowli .

http://barbety.pl/