Facebook Like

Język

EUROREGION

Aktualności

,,Witaj Święty Mikołaju”

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia, odbyły się w naszej szkole mikołajki. W tym dniu wszystkie dzieci i nauczyciele ubrani byli na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Zanim Mikołaj przybył do naszej szkoły uczniowie oraz pracownicy Ośrodka mieli możliwość obejrzenia przedstawienia pt:,,Witaj Święty Mikołaju”.

 

W przygotowanie przedstawienia zaangażowali się nauczyciele, którzy wcielili się w role przedszkolaków. Uśmiechy na twarzach dzieci były dla występujących w przedstawieniu najpiękniejszym podziękowaniem. Radość dzieci była jeszcze większa kiedy do sali przybył Święty Mikołaj. Oznajmił dzieciom, że "przybywa z daleka i bardzo cieszy się, że je widzi". Mikołaj obdarował ich słodkimi prezentami. Dzieci były zachwycone, bardzo cieszyły się, klaskały i wyrażały radość. Wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali piosenki świąteczne oraz kolędy. Mikołaj również wręczał upominki wszystkim nauczycielom i pracownikom Ośrodka. Na koniec wszyscy robili sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i zaprosili go za rok.

A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!.

Dziękuje wszystkim organizatorom za pomoc w przygotowaniu mikołajek oraz wprowadzenie w nastrój świąteczny. Pani Dorocie Benisz-Wojciechowicz serdeczne podziękowanie za piękne ujęcia ze spotkania Mikołajkowego.

Organizatorzy: Agnieszka Wankowska, Magdalena Radawiec, Agnieszka Kuriata, Małgorzata Zaręba, Joanna Szpak, Monika Wawrzyniak- Zbrożek, Diana Urllich.

 

Marcin Szarzyński

ZDJĘCIA