Środa 12 czerwca

Dnia 12 czerwca 2024 roku o godzinie 16.00 odbył się rewanżowy mecz pomiędzy naszymi piłkarzami, a zawodnikami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Janusza Korczaka. Był to również ostatni akcent tegorocznej edycji programu „Integracja poprzez sport”. Gospodarzem zawodów byliśmy my, czyli niepokonana drużyna SOSW. Zawodnicy obu drużyn od pierwszego gwizdka z wielkim zaangażowaniem walczyli o każdą piłkę. Interwencje bramkarzy, popisy napastników i zawodników środka pola były na bardzo wysokim poziomie, co wywoływało ogromne emocje wśród kibiców oraz trenerów. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 6:1. Dopiero po przerwie zmotywowani, pełni ambicji goście z MOS stawili czoła wyzwaniu i pokazali swoją przewagę na boisku, zdobywając w drugiej połowie meczu aż 4 gole. Emocje sięgnęły zenitu i do końca spotkania już nie opadły. Mimo wielkiej determinacji, pomimo zaciętej walki, piłkarzom „z Korczaka” nie udało się nas pokonać, mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla drużyny SOSW. Po meczu wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a organizatorzy meczu zaprosili wszystkich piłkarzy oraz kibiców na słodki poczęstunek.Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i wielkiego ducha walki.